Kraja čebel na pasiščih

Kraja čebel na pasiščih, poizkusno nameščene nadzorne video kamere.

Zadnje dni smo bili obveščeni, da se kradejo čebele z “brad” oz sesajo čebele…

ČZS je stopila v akcijo… v bodoče bomo skušali dobiti video kamere, ki bi jih sistemsko vključili v nadzor čebel na terenu…

ČZS tovrstno početje močno obsoja!

p.s. fotografija je simbolična

 

Čebelarska zveza Slovenije