Kraja čebel na pasiščih, poizkusno nameščene nadzorne video kamere.
Zadnje dni smo bili obveščeni, da se kradejo čebele z “brad” oz sesajo čebele…
ČZS je stopila v akcijo… v bodoče bomo skušali dobiti video kamere, ki bi jih sistemsko vključili v nadzor čebel na terenu…
ČZS tovrstno početje močno obsoja!
p.s. fotografija je simbolična
Čebelarska zveza Slovenije