Svetovalci


KONTAKTNI PODATKI ČEBELARSKE ZVEZE SLOVENIJE:

Predsednik ČZS: Boštjan Noč, predsednik: 01/729 61 06, 040/436 512, nocb@czs.si

Vodja služb ČZS: Lidija Senič, vodja služb ČZS: 01/ 729 61 10, 040/436 515, lidija.senic@czs.si

Priznana rejska organizacija: Peter Kozmus, strokovni vodja PRO: 01/729 61 16, 041/352 997, peter.kozmus@czs.si

Opazovalno-napovedovalna služba: Jure Justinek, vodja ONS: 01/729 61 31, 041/644 217, jure.justinek@czs.si, avtomatski telefonski odzivnik: 01/729 61 20, https://ecebelar.czs.si/User/Login?returnUrl=/


Svetovalci specialisti za tehnologijo čebelarjenja:

Vlado Auguštin: 01/729 61 24, 040/436 516, vlado.augustin@czs.si
Aleš Bozovičar: 01/729 61 12, 030/604 015, ales.bozovicar@czs.si


Svetovalci specialisti za ekonomiko

Tanja Magdič: 01/ 729 61 04, 040/436 513, tanja.magdic@czs.si
Nataša Klemenčič Štrukelj: 01/729 61 24, 040/436 518, natasa.klemencic.strukelj@czs.si

Del nalog svetovalca specialista opravlja tudi Matej Mandelj. Kontakt je naveden pod rubriko Tajništvo.

Svetovalci specialisti za zagotavljanje varne hrane

Andreja Kandolf Borovšak: 01/ 729 61 33, 040/436 514, andreja.kandolf@czs.si
Nataša Lilek: 01/ 729 61 29, 040/436 519, natasa.lilek@czs.si
Tomaž Samec: 01/ 729 61 18, 040/436 517, tomaz.samec@czs.si

Uredništvo: Marko Borko, urednik: 01/729 61 14, 051/637 204, marko.borko@czs.si, www.czs.si/slovenskicebelar.php

Tajništvo: info@czs.si , www.czs.si
Matej Mandelj, tajnik: 01/729 61 02, 041/337 854, matej.mandelj@czs.si
Barbara Dimc, poslovna sekretarka: 01/729 61 00, 041/370 409, barbara.dimc@czs.si
Zlatica Kovačevič, administrativna delavka: 01/729 61 24, 030/604 009, zlatica.kovacevic@czs.si

Računovodstvo: 
Petra Stropnik, računovodkinja: 01/729 61 28, petra.stropnik@czs.si

Čebelarska knjižnica Janeza Goličnika (vsak prvi delovni četrtek v mesecu med 13. in 17. uro): 01/729 61 11, cebelarskaknjiznica@czs.si, www.czs.si/knjiznica.php